Bedrijfsomschrijving
Vergaderen kan het beste in een inspirerende omgeving. De raadzaal is geschikt voor een vergadering of training tot 25 personen in carré-opstelling. Bij een presentatie of debat kunnen er meer personen deelnemen. Dan is de zaal, in theater-opstelling geschikt voor maximaal 60 personen.
De burgemeesterskamer is in te richten voor 16 personen.
De zaal kan ook helemaal leeg gemaakt worden, of helemaal ingericht worden naar uw wensen, voor interactieve workshops of bijzondere sessies.
In alle gevallen zorgen wij voor een prettige sfeer en voldoende water, koffie, thee en lekkers.
Het terras en de Springertuin zijn prima plekken om tijdens de pauzes de benen te strekken en de lunch wordt verzorgd in de burgemeesterskamer of de raadszaal.
Wilt u na uw vergadering even naborrelen? Dan staat onze leuke mobiele bar altijd op de juiste plek en serveren wij goede en verrassende hapjes.
De zalen lenen zich ook goed voor een productpresentatie. De Parel van Zuilen heeft ervaring met kleinschalige beursactiviteiten, waar u uw klanten kunt ontvangen in een mooie ambiance met goed eten en drinken.
Wij beschikken over een geluidsinstallatie, spreekmicrofoons, lichtspots, beamer, scherm en flipover.
Kenmerken