Stichting Trefcentrum
Lindenlaan 52-a
1185NA Amstelveen Nederland Telefoon: (+31) 0203413010 Website: http://www.zalenverhuur.nl E-mail adres: reserveringen@zalenverhuur.nl |
4.6Gemiddelde waardering uit 15 stemmen |
| 22 februari 2011 | Sylvia 29 mei 2010 Hier precies hetzelfde gebeurd, jaar van te voren geboekt, maar hij heeft het met voorbedachte rade gedaan, de gemeente gaat trefcentrum slopen en dat wist Hans. Zie het faillissementsverslag die aangevraagd is.
Al zijn inboedel is geveild. |
Waardering: |
| 09 augustus 2010 | Pamela Niet boeken bij Trefcentrum te Amstelveen Beste mensen,
Wij hebben heel wat narigheid gehad met Hans (eigenaar) en Jacco van Trefcentrum. Zogenaamd dubbele boeking. Een paar dagen van te voren bellen ze je af. Ruim een jaar van te voren al geboekt en alles betaald. En een paar dagen voor je feestje mag je oprotten en het bekijken. En daar sta je dan gestrest en overspannen. Hans die niet durft dus laat hij zijn zooi door jacco oplossen, die zelf ook geen hart heeft. Zo te lezen op een aantal forums waaronder de Marokkaanse en Hindoestaanse forums, ben ik niet de enige geweest, en is het inmiddel al van kwaad naar erger gegaan.
Dus mensen aub niet boeken bij hun. Hij is failliet maar neemt nog steeds geld aan, en woont inmiddels al in belgie, want daar verstopt hij zich nu.
Wees gewaarschuwd.
Een gedupeerde, die heel veel geld dankzij trefcentrum (hans) amstelveen kwijt is geraakt
|
Waardering: |